Nr telefonu: 22 843-21-68 Nr faxu: 22-847-20-22

Zajęcia pozalekcyjne


Zajęcia dodatkowe DLA KLAS 1 – 3

 

  • Gry i zabawy ogólnorozwojowe dla uczniów klas I – p. W. Tasak – kl. I, poniedziałek 11:45-12:30, s. 48
  • Przygotowanie do konkursów ortograficznych dla klas trzecich – p. M. Woźniak, poniedziałek (w razie potrzeby) 12:50 – 13:35,
  • Przygotowanie do konkursów matematycznych dla klas III –  p. E. Dąbrowska, czwartek (w razie potrzeby) 13:35-14:40, s.37
  • Przygotowanie do konkursów matematycznych, ortograficznych dla klas II –  p. A. Jaros, wtorek (w razie potrzeby) 12:50 -13:35, s.37
  • Zajęcia dydaktyczno – wyrównawcze dla klasy 3c –  p. A. Duda, wtorek, 11:45-12:30, s. 18
  • Koło muzyczno – religijne dla klas III- VI – p. M. Rzodkiewicz, środa 13:55-14:40, s.53
  • Koło szachowe dla klas II – III – p. M. Żurawska, czwartek 12:50 -13:35, s.36
  • Język polski dla obcokrajowców dla klas 0 – 3 – p. M. Żurawska, czwartek 13:55 – 14:40, piątek 12:50 – 13:35, s. 36
  • Zajęcia dydaktyczno – wyrównawcze dla klas I – III – p. E. Dąbrowska, poniedziałek, czwartek 12:50 -13:35, s. 37

 

KOŁA ZAINTERESOWAŃ DLA KLAS 4 – 6

 

  • Zajęcia przygotowujące do konkursów z języka angielskiego- doraźnie ( p. J. Wolak ) – środa, godz.13.55-14.40, s. 55
  • Zajęcia przygotowujące do konkursów z przyrody- doraźnie (p. U. Bachorska) – piątek, godz. 12.50-13.35, s. 50
  • Koło dziennikarskie ( p. E. Adamczyk ) – środa,godz.13.55-14.40,s. 54
  • Koło muzyczno-religijne ( p. M. Czekała) – środa, godz. 13.55-14.40, s. 53
  • Zajęcia przygotowujące do konkursów z języka angielskiego (p. S. Geneja-Kuzawa) – wtorek, godz. 12.50-13.35, s. 57
  • Koło rowerowe (p. E. Kęcik)środa, godz. 13.55-14.40, s. 49 – wtorek, godz. 12.50-13.35, s. 49
  • Zajęcia przygotowujące do zawodów (p. K. Matysiak) – poniedziałek, godz. 12.50-13.35, godz. 13.55-14.40, s. gim.
  • Zajęcia przygotowujące do zawodów (p. J. Pietrzak) – wtorek, godz. 13.55-14.40, godz.14.50-15.35, s. gim.
  • Zajęcia przygotowujące do konkursów z języka angielskiego (p. M. Matysiak-Chmielewska) – czwartek, godz.14.50-15.35, s.53
  • Koło historyczne (p. A. Siedlecka) – wtorek, godz. 13.55-14.40, s.56
  • Koło muzyczne (p. U. Tomaszewska) – wtorek, godz. 13.55-14.40, s.57