Nr telefonu: 22 843-21-68 Nr faxu: 22-847-20-22

Kadra pedagogiczna


Rok szkolny 2019/2020

Lp. Nazwisko i imię
1 Adamczyk Ewelina – j. polski / wychowawca klasy 7 a 
2 Adamiec – Molęda Joanna – nauczyciel wspomagający
3 Banasiak Małgorzata – pedagog
4 Binkowska Elżbieta – wychowawca świetlicy
5 Bobrowicz Emilia –  chemia
 6 Borkowska Edyta – nauczyciel wspomagający
7 Brózda Hanna – edukacja wczesnoszkolna / wychowawca klasy 3 a
8 Ceberek Michał – nauczyciel wspomagający
 9 Chmielewska – Kijo Marzena – kierownik świetlicy
10 Cieślak Paulina – wychowanie przedszkolne
11 Czekała Monika – religia
12 Czerniak Ewa – biblioteka
13 Dzięcioł Agnieszka –  wychowawca świetlicy
14 Gajda Małgorzata – edukacja dla bezpieczeństwa
15 Geneja-Kużawa Sylwia – j. angielski / wychowawca klasy 6 a 
16 Golisz Wojciech – muzyka
17 Gürtler – Wójcik Ewa – dyrektor szkoły
18 Hruban Paweł – fizyka
19 Janiak Iwona – religia
20  Jakubowska Izabela – matematyka / wychowawca klasy 4 a 
21  Kociszewska Maryla – edukacja wczesnoszkolna / wychowawca klasy 3 b 
22 Krywko Anita – biologia / wychowawca klasy 5 b 
23 Kupidurska Ewa – wychowanie przedszkolne
24 Latos – Kędzierska Agnieszka -wspomagajacy
25 Lehman Natalia – edukacja wczesnoszkolna / wychowawca klasy 2 c
26 Maj Mariusz – informatyka
27 Makara Katarzyna – edukacja wczesnoszkolna / wychowawca klasy  2 a 
28 Matulczyk Michalina – edukacja wczesnoszkolna / wychowawca klasy 1 b
29 Matysiak Kamil – wychowanie fizyczne / wychowawca klasy 6 b 
30 Matysiak – Chmielewska Marzena – j. angielski
31 Mirgos Ewa – j. polski / wychowawca klasy 5 a
32 Moczoł Beata – j. polski / wychowawca klasy 4 b
33 Nastula Alicja – j. angielski
34  Nowacka Dominika – wychowawca świetlicy
35 Ozon Marta –  matematyka / wychowawca klasy 8 a
36 Pac Łukasz – geografia / przyroda / wychowawca klasy 7 b 
37 Paluszkiewicz Małgorzata – zajęcia techniczne / informatyka
38 Piątkowska Maria – nauczyciel wspomagający
39 Piechota Marzena – edukacja wczesnoszkolna / wychowawca klasy 1 a
40 Porczak Katarzyna – plastyka / etyka
41 Próchniak Dagmara – wychowanie przedszkolne
42 Przeniosło Paweł – wychowanie fizyczne / wychowawca świetlicy
43 Roguska Halina – biblioteka
44 Stasiuk Ewa – psycholog
45 Stępniak Anna – wychowanie przedszkolne
46 Szewczyk Bożena – historia / WOS / WDŻ
47 Szymańska Magdalena – nauczyciel wspomagający
48 Śliwińska Justyna – wychowawca świetlicy
49 Walas Hanna – wicedyrektor
50 Weremiewicz Artur – wychowanie fizyczne / wychowawca świetlicy / wychowawca klasy 5 c 
51 Wochtman – Popiela Halina – wychowawca  świetlicy
52 Woszczyk Elżbieta – nauczyciel wspomagający
53 Woźniak Jolanta – j. niemiecki
54 Woźniak Małgorzata – edukacja wczesnoszkolna /wychowawca klasy 2 b
55 Żochowska – Sudnik Paula – terapia pedagpgiczna
56 Żyhoniuk Paweł – wychowanie fizyczne