Nr telefonu: 22 843-21-68 Nr faxu: 22-847-20-22

Święto jabłka 2013


29 października 2013 r. dla uczniów klas pierwszych zorganizowano imprezę integracyjną “Święto Jabłka”. Pomysłodawczyniami i organizatorkami  były Ewa Oszajca i Anetta Szczepkowska.

To pogodne przedpołudnie było pełne niespodzianek związanych z owocowymi darami jesieni, z bohaterem dnia – jabłkiem, na czele.

Dzieci aktywnie brały udział w dyskusji dotyczącej wartości odżywczych jabłek. Uczestniczyły w konkursach, rozwiązywały zagadki, układały puzzle, śpiewały, tańczyły. Dzielnie i fair play rywalizowały w konkurencjach sportowych, mając świadomość, że “uśmiech, humor i zabawa to jest najważniejsza sprawa”. Podczas działań plastycznych uczniowie stworzyli wspaniałą dekorację – jabłoń pełną owoców, w kolorach przypisanych klasom w czasie imprezy (żółty, czerwony, zielony). Podsumowując dwugodzinną zabawę, uczestników obdarowano estetycznie zapakowanymi, rumianymi, pełnymi witamin jabłkami.

 

Składamy serdeczne podziękowania Pani Dyrektor za przychylność wobec pomysłu i wsparcie duchowe; przewodniczącemu Rady Rodziców za zaangażowanie w zdobycie (w znacznej ilości) i dostarczenie przepysznych jabłek; Pani Dorocie Kowalewskiej za  poświęcenie czasu i trud włożony w  przygotowanie owoców dla uczestników zabawy oraz pielęgniarce szkolnej i koleżankom Pani Agnieszce Jaros  i Pani Beacie Sobol za wsparcie organizacyjne w czasie zabaw.

 

 Anetta Szczepkowska, Ewa Oszajca

3 6 9 11 14 17