Nr telefonu: 22 843-21-68 Nr faxu: 22-847-20-22

Warsztaty taneczne


W dniu 8 maja 2014r. podczas zajęć świetlicowych odbyły się w naszej szkole warsztaty taneczne prowadzone przez instruktorkę tańca hip hop w Tuan Club w Józefosławiu,Wiktorię Warecką – studentkę i tancerkę.

Tańczy od trzynastu lat. Dlaczego tańczy? Ponieważ  taniec pozwala pokazać emocje za pomocą mimiki i ruchów ciała, których nie jesteśmy w stanie przekazać słowami.

Przygodę z tańcem zaczęła od disco dance freestyle w zespole ,,Cobra”, potem przeniosła się do zespołu tanecznego Akcent i Teatru Buffo, gdzie tańczyła w spektaklu ,,Wieczór Rosyjski”. Obecnie jest tancerką Teatru Tańca Caro Dance, z którym była w finale programu Got to Dance „Tylko Taniec”. Wielokrotnie Zdobyła Mistrzostwo Świata w formacji jazz i modern oraz Mistrzostwo Europy w formacji jazz i modern. Brała udział w licznych przedsięwzięciach artystycznych: spektaklach ,,Carmen”; ,,Romeo i Julia” w CKiS w Siedlcach itp. (Teatr Tańca Caro Dance).

Pani Wiktoria jest niezwykłą osobowością sceny tanecznej.

Warsztaty skierowane były do osób, które pasjonują się tańcem, ale także do tych, którzy dopiero rozpoczynają z nim swoją przygodę.

Serdecznie dziękujemy Pani Wiktorii, za wspaniałe zajęcia i życzymy dalszych sukcesów zawodowych i osobistych. Spotkanie odbyło się dzieki pomocy Pana Michała Wiśniewskiego Przewodniczacego Rady Rodziców.