Nr telefonu: 22 843-21-68 Nr faxu: 22-847-20-22

Kiermasz świąteczny


W grudniu 2015 roku po raz pierwszy w naszej szkole odbył się świąteczny kiermasz.

 

Uczniowie i rodzice z każdej klasy wspólnie z wychowawcami przygotowali swoje stoiska.

Stoły zastawione zostały wspaniałymi wytworami rąk dzieci i ich bliskich.  Wokół wznosił się zapach kolorowo ozdobionych pierników, były uśmiechnięte aniołki, misternie wykonane mikołaje i bałwanki oraz przeróżne ozdoby choinkowe: bombki, gwiazdki,  serduszka i różnej długości łańcuchy.

Przepiękne dekoracje, kolędy i zakupy wprowadziły wszystkich obecnych w magiczny grudniowy świąteczny nastrój.

Kiermasz jednak to nie tylko klasowe kramiki, ale również spotkania z przyjaciółmi, ze znajomymi, czas, kiedy można porozmawiać, miło spędzić popołudnie. Wspólne miłe spotkania odbyły się w zorganizowanej w tym dniu przez rodziców kawiarence, przy pysznych świątecznych wypiekach.

Dziękujemy wszystkim za zaangażowanie i odwiedzenie naszej szkoły właśnie w tym dniu, w atmosferze zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia.

Ewelina Adamczyk

 

1 2 3 6 7 9 10