Nr telefonu: 22 843-21-68 Nr faxu: 22-847-20-22

Turniej piłki nożnej


W dniach 23 i 24 maja w Szkole Podstawowej nr 191 w Warszawie rozegrany został turniej piłki nożnej dla grup świetlicowych.

Głównym celem rozgrywek było popularyzowanie piłki nożnej oraz propagowanie zdrowego stylu życia. Do rywalizacji zgłosiło się siedem drużyn: trzy z klas pierwszych oraz po dwie z klas drugich i trzecich. Zespoły rywalizowały w pięcioosobowych składach systemem „każdy z każdym”. O końcowych miejscach decydowała tabela punktowa.

Za zwycięstwo drużyna otrzymywała 3 punkty, za remis 1 punkt, za porażkę 0 punktów. W przypadku takiej samej ilości punktów o wyższej pozycji decydował stosunek bramek strzelonych do straconych.

W najmłodszej kategorii wiekowej najlepsza okazała się grupa trzecia. W klasach drugich na pierwszym miejscu stanęła grupa szósta, w klasach trzecich wygrała grupa ósma.

Na koniec rozgrywek organizatorzy dziękowali wszystkim za udział i zaangażowanie w zawodach oraz zaprosili na wręczenie pamiątkowych dyplomów i nagród podczas apelu posumowujacego II semestr w świetlicy w dniu 21.06.2016 godz.13.30. Organizatorem rozgrywek był pan Szymon Skorupski.