Nr telefonu: 22 843-21-68 Nr faxu: 22-847-20-22

Mam talent


W dniu 20.06.2016 r. w naszej szkole odbyła się po raz pierwszy impreza „Mam talent” promująca różnorodne uzdolnienia uczniów z klas 1-6.

Imprezę przygotowali: Szkolny Zespół Wspierania Uzdolnionych „Wars i Sawa” we współpracy z opiekunami Samorządu Szkolnego oraz Panią Moniką Rzodkiewicz – nauczycielką religii.

Uczniowie  klas 1-6  w dniu 20.06 br. zebrani na sali gimnastycznej obejrzeli występy swoich reprezentantów w dwóch kategoriach wiekowych: klasy młodsze 1-3 oraz klasy starsze 4-6. W pierwszej części imprezy dzieci z klas 1-3  zaprezentowały swoje uzdolnienia taneczne, wokalne i recytatorskie. Po zakończeniu występów dziecięcych, gość specjalny imprezy „Mam talent” p. Marta Trzcionkowska – muzykolog (fortepian i obój) zagrała na oboju i przeprowadziła z dziećmi krótką prelekcję nt. tego instrumentu. Po koncercie przewodnicząca jury – p. dyrektor Iwona Zawadzka przedstawiła laureatów z klas 1-3 w kategoriach:

ŚPIEW – Julia Malec z klasy 1B

TANIEC – Dominika Żur z klasy 2A zatańczyła chachę, sambę, walca

RECYTACJA – Martyna Bagniewska z klasy 3C zadeklamowała wiersz „Lokomotywa” Juliana Tuwima

PRACA PLASTYCZNA – Do Quynh Trang z klasy 3A.

W kolejnej, drugiej części imprezy swoje uzdolnienia zaprezentowały dzieci z klas 4-6 w kategoriach: śpiew oraz różne (gra na instrumencie, ułożenie kostki Rubika). Po koncercie przewodnicząca jury – p. dyrektor Iwona Zawadzka przedstawiła laureatów z klas 4-6 w ww. kategoriach:

ŚPIEW  – Justyna Wąsińska z klasy 4B,

GRA NA INSTRUMENCIE – gra na flecie – Marta Skowrońska z klasy 6A,

GRA NA INSTRUMENCIE – gra na gitarze – Kinga Niemirska z klasy 6A.  

Dyplom SUPER TALENT otrzymała uczennica z klasy 5A – Marta Perun, która w bardzo krótkim czasie na oczach całej szkoły ułożyła kostkę Rubika.

Wszystkim uczestnikom konkursu serdecznie dziękujemy za udział,  a nagrodzonym uczniom gratulujemy!!!

Tekst napisała p. Ewelina Adamczyk

lider Szkolnego Zespołu Wspierania Uzdolnionych  „Wars i Sawa”

zdjęcia wykonała p. Monika Rzodkiewicz

dsc_1417 dsc_1419 dsc_1422 dsc_1428 dsc_1431