Nr telefonu: 22 843-21-68 Nr faxu: 22-847-20-22

Dzień ADAPTACYJNY


Pierwszy dzień adaptacyjny za nami. W dniu 29 marca na spotkanie przybyli rodzice wraz z kandydatami na uczniów naszej szkoły.

 Zaczęliśmy od części artystycznej, podczas której pochwaliliśmy się zespołem tanecznym „Buziaki”. Dziewczynki dały brawurowy pokaz swoich umiejętności, przy akompaniamencie wesołych piosenek, który został nagrodzony sowitymi brawami.

Następnie przeszliśmy do części ruchowej. Zaproponowane zabawy wywołały dużo radości i nie wiadomo co najbardziej spodobało się naszym małym gościom. Czy były to zabawy z chustą animacyjną, czy zabawy z liną długą jak wąż, a może „Kot i myszy”.

Po pobycie na sali gimnastycznej udaliśmy się do klasy, gdzie nasi mali goście, wykonali prace plastyczne – kwiaty z kółek. W trakcie można było usłyszeć, lecący w tle utwór A. Vivaldiego „Wiosna” oraz obejrzeć prezentację dotyczącą tej cudownej pory roku.

Na pożegnanie wszyscy goście otrzymali słodki poczęstunek. Cieszymy się na tak miłe spotkanie i zapraszamy na kolejny dzień adaptacyjny już 24 maja 2017r.