Nr telefonu: 22 843-21-68 Nr faxu: 22-847-20-22

Sportowe nowinki pod choinkę


W dniu 2 grudnia 2016 r. z okazji zbliżających się świąt w hali sportowej Szkoły Podstawowej nr 202 został rozegrany Mokotowski Mikołajkowy Turniej Minikoszykówki . Drużyna naszych chłopców pod opieką p. Jolanty Pietrzak bez większych problemów pokonała wszystkie zespoły biorące udział w turnieju. Ostatecznie w wyniku rozgrywek zajęliśmy I miejsce na Mokotowie. Tego dnia odbyły się również dwa konkursy z piłki koszykowej. Mistrzem konkursu rzutowego został  Mateusz Pietkiewicz -uczeń naszej szkoły, a mistrzem konkursu umiejętności koszykarskich  został Adam Osica, również uczeń naszej szkoły. Wszystkie zwycięskie drużyny otrzymały puchary, medale i dyplomy , które wręczył zawodnikom Kierownik Zespołu Sportu i Rekreacji dla Dzielnicy Mokotów pan Lech Kwasiborski.  Podziękowania dla naszych chłopców za dużą dawkę emocji.

Zdjęcia z zawodów zostały zamieszczone dzięki uprzejmości Małej Akademii Koszykówki.

Jak co roku w naszej szkole w dniach od 28 listopada do 9 grudnia 2016r. p. Jolanta Pietrzak zorganizowała dla wszystkich chętnych uczniów z klas IV-VI Mikołajkowy Turniej Tenisa Stołowego w kategorii dziewcząt i chłopców. Do rozgrywek przystąpiło 40 chłopców i 14 dziewcząt. Zawody odbywały się w miłej sportowej atmosferze .

W kategorii chłopców – Mistrzem Szkoły został Adam Osica – uczeń klasy 6b.

W kategorii dziewcząt – Mistrzem Szkoły została Angelika Grodzka- uczennica klasy 6a.

Gratulacje

 

 

Tekst Jolanta Pietrzak

 

Mokotowski Mikołajkowy Turniej Minikoszykówki 2016

 

SP 191 MISTRZAMI MOKOTOWA

1