Nr telefonu: 22 843-21-68 Nr faxu: 22-847-20-22

Uczniowie przedszkolakom


W corocznym cyklu promocji Naszej Szkoły w środowisku lokalnym – „Uczniowie  przedszkolakom”, dzieci  z grupy teatralnej „Pinokio” przygotowały i wystawiły  pod kierunkiem Pani Ireny Marcinkiewicz sztukę „Kłótnie pór roku”. Do obejrzenia przedstawienia teatralnego zapraszano dzieci z mokotowskich przedszkoli.

Od 14 lutego 2013 r. do 26 lutego 2013 r. gościliśmy  ponad 260 przedszkolaków, którzy z entuzjazmem i życzliwością  przyjęli zarówno sztukę jak i małych aktorów teatru „Pinokio”. Przedstawienie a także  aktorów nagrodzono burzliwymi oklaskami. Po inscenizacji, dzieci wzięły udział w konkursie pt. „Pory roku”, w którym bardzo chętnie odpowiadały na pytania. Wszyscy uczestnicy zostali nagrodzeni słodyczami i upominkami wykonanymi przez uczniów Naszej Szkoły na zajęciach origami prowadzonymi przez Panią Irenę Marcinkiewicz.

Tekst i foto Irena Marcinkiewicz

SAMSUNG DIGITAL CAMERA

SAMSUNG DIGITAL CAMERA

SAMSUNG DIGITAL CAMERA

SAMSUNG DIGITAL CAMERA

SAMSUNG DIGITAL CAMERA

SAMSUNG DIGITAL CAMERA

SAMSUNG DIGITAL CAMERA

SAMSUNG DIGITAL CAMERA

SAMSUNG DIGITAL CAMERA

SAMSUNG DIGITAL CAMERA

SAMSUNG DIGITAL CAMERA

SAMSUNG DIGITAL CAMERA

SAMSUNG DIGITAL CAMERA

SAMSUNG DIGITAL CAMERA

SAMSUNG DIGITAL CAMERA

SAMSUNG DIGITAL CAMERA