Nr telefonu: 22 843-21-68 Nr faxu: 22-847-20-22

Spotkanie z instruktorem Mieszanych Sztuk Walki


10 maja mieliśmy ogromną przyjemność gościć w naszej szkole instruktora rekreacji ruchowej ze specjalizacją Mieszane Sztuki Walki Pana Konrada Baranieckiego. Pan Konrad jest wielkim pasjonatem sportów walki oraz nowoczesnych metod nauczania dzieci. Stąd też swoje pomysły z powodzeniem wprowadza w życie i realizuje w swojej szkole Młodzi Wojownicy.
Zajęcia rozpoczęły się od tradycyjnego przywitania w dyscyplinie i zapoznania się z kilkoma zasadami obowiązującymi podczas ćwiczeń. Następnie tradycyjna rozgrzewka, ale w ciekawej i wesołej formie, podczas której popracowały ręce, nogi i mięśnie brzucha.
Osnową całego spotkania było rozwijanie różnych umiejętności, a były to: zwinność, technika, odwaga i elastyczność w połączeniu z urozmaiconymi zadaniami. Dzieci mogły poznać swój poziom poprzez takie ćwiczenia jak: „Szybka zmiana”, „Zbieraj punkty”, „Chroń się” oraz „Elastyczny wyścig”. Różnorodność ćwiczeń i odrobina rywalizacji, skutecznie motywowały dzieci do czynnego udziału.
Na koniec były dwie zabawy rozluźniające „ Cztery rogi” oraz „Ośmiornica”, które wywołały dużo emocji.
Najlepszym podsumowaniem zajęć był uśmiech i zadowolenie dzieci.

 

Panu Konradowi serdecznie dziękujemy za wizytę, zapraszamy ponownie i życzymy dalszych sukcesów. Natomiast zainteresowanych odsyłamy na stronę internetową szkoły karate Młodzi Wojownicy http://www.mlodziwojownicy.pl/