Nr telefonu: 22 843-21-68 Nr faxu: 22-847-20-22

Mam talent – 08 czerwca 2017 r.


Mam talent – 08 czerwca 2017 r.

W dniu 08.06.2017 r. w naszej szkole odbyła się druga edycja imprezy „Mam talent”, promująca różnorodne uzdolnienia uczniów z klas 1-6.

Imprezę przygotował Szkolny Zespół Wspierania Uzdolnionych „Wars i Sawa” we współpracy z opiekunami Samorządu Uczniowskiego oraz z Panią Moniką Rzodkiewicz – nauczycielką religii.

Uczniowie klas 1- 6 zgromadzeni na sali gimnastycznej, obejrzeli występy swoich reprezentantów w dwóch kategoriach wiekowych: klasy młodsze 1-3 oraz klasy starsze 4-6.

Nie zabrakło na imprezie gościa honorowego – Pani Małgorzaty Łukomskiej, absolwentki szkoły muzycznej pierwszego i drugiego stopnia, obecnie studentki Uniwersytetu Muzycznego Fryderyka Chopina. Pani Małgorzata Łukomska pracuje w szkole muzycznej jako nauczyciel fletu, wykonuje muzykę z gier komputerowych razem z zespołem, bierze udział w wielu nagraniach jako chórzystka, flecistka oraz dyrygentka. Gra na flecie 14 lat.

W jury zasiedli: gość specjalny – Pani Małgorzata Łukomska, nauczycielka religii – Pani Monika Rzodkiewicz, nauczycielka języka polskiego – Pani Karolina Marcjanik. Przewodniczącą jury była Pani Ewa Oszajca – kierownik świetlicy szkolnej.

Imprezę prowadziły nauczycielki – Pani Ewelina Adamczyk i Pani Beata Chełstowska. W trakcie imprezy usłyszeliśmy wiele znanych piosenek, recytacje wierszy, grę na skrzypcach i keyboardzie. Obejrzeliśmy układ gimnastyczno-taneczny, pokaz sztuki walk i wystawę prac plastycznych. Widzieliśmy, jak uczennica klasy 4 A – Do Quynh Trang, w kilka minut wyczarowała, szkicując węglem, rysunek konia na tle zachodzącego słońca.

Po występach uczniów z klas 1-3 wysłuchaliśmy pięknego koncertu na flecie bocznym w wykonaniu Pani Małgorzaty Łukomskiej. W trakcie obrad jury, publiczność bawiła się przy szlagierze „Przez twe oczy zielone” Zespołu Akcent, w wykonaniu nauczyciela wf-u – Pana Kamila Matysiaka.

A oto laureaci imprezy promującej uzdolnienia uczniów „Mam talent”:

I MIEJSCE :

Agata Malczewska – kl. 5 B, praca plastyczna

Julia Malec – kl. 2 B, śpiew

Maja Ukleja – kl. 2 C, gra na keyboardzie

 

II MIEJSCE :

Ulyana Zhydachevska – kl. 1 B, praca plastyczna

Stanisław Okurowski – kl. 6 A, gra na skrzypcach

Marta Sładkowska, Klaudia Jóźwik, Zuzia Jóźwik, Liusiena Danilova, Lena Węgier, Julia Tuchowska – kl. 4 B, układ gimnastyczno-taneczny

 

III MIEJSCE :

Hanna Gmerek – kl. 1 A, praca plastyczna

Do Quynh Trang – kl. 4 A, praca plastyczna

Szymon Lasota-Domański – kl. 4 A, śpiew

Gabriela Modzelewska – kl. 5 B, śpiew

Zarówno laureatom jak i wszystkim występującym Uczniom serdecznie dziękujemy za udział w imprezie, za odwagę i pracę. Gratulujemy i zapraszamy za rok.

 

Tekst napisała Pani Ewelina Adamczyk

koordynator imprezy „Mam talent”,

lider SZWU „Wars i Sawa”

zdjęcia wykonały Panie: Ewelina Adamczyk,

Beata Chełstowska, Anetta Szczepkowska