Nr telefonu: 22 843-21-68 Nr faxu: 22-847-20-22

Konkurs „Nasza Syrenka – 101 lat odzyskania Niepodległości”


Nasza szkoła otrzymała zaproszenie od SP212 im. Krystyny Krahelskiej do wzięcia udziału w organizowanym przez tę placówkę konkursie „Nasza Syrenka – 101 lat odzyskania Niepodległości”. Był to konkurs plastyczny, który miał rozpowszechnić i poszerzyć wiedzę o patronce szkoły Krystynie Krahelskiej, która była żołnierzem AK, brała czynny udział w Powstaniu Warszawskim, a także pozowała do pomnika Syreny Warszawskiej. Dzieci z naszej szkoły wykazały się zaangażowaniem i powstało wiele interesujących prac. Jury w składzie: Agnieszka Dzięcioł, Halina Wochtman oraz Wojtek z 4c wybrało cztery prace, które zostały zawiezione do Sp212 aby powalczyć na szczeblu międzyszkolnym! Wyniki tego konkursu zostaną ogłoszone na początku kwietnia.

 

Wyniki konkursu w naszej szkole:

I miejsce – Bruno B. IIa

II miejsce – Julia M-ek. Ia

III miejsce ex aequo – Bianka W. Ib oraz Emilia P. Ib

Dziękujemy wszystkim za udział!