Nr telefonu: 22 843-21-68 Nr faxu: 22-847-20-22

Dzień Kropki


15 września obchodzony jest Międzynarodowy Dzień Kropki. W tym roku była to niedziela, dlatego my w szkole obchodziliśmy ten dzień 16 września. Międzynarodowy Dzień Kropki jest to święto odkrywania talentów, kreatywności, odwagi, a przede wszystkim dobrej zabawy. W tym roku uczniowie klas I-III naszej szkoły postanowili przyłączyć się do jego obchodów.
Tego dnia obowiązywały ubrania w kropki. Podczas apelu wysłuchaliśmy opowiadania, którego bohaterką jest mała Vashti. Dziewczynka dzięki malutkiej kropce i wspaniałej nauczycielce plastyki uwierzyła w swoje możliwości. Po apelu oraz pogadance na temat książki wszyscy uczniowie postanowili pokazać swoje talenty.

A my po obchodach Dnia Kropki wiemy jedno: każdy z naszych uczniów ma ogromny talent, wystarczy tylko uwierzyć w siebie!!