Nr telefonu: 22 843-21-68 Nr faxu: 22-847-20-22

Magiczna noc w szkole


MAGICZNA NOC W SZKOLE

Uczniowie klas 1a oraz 4a wraz ze swoimi wychowawczyniami panią Marzenką, panią Izą oraz panią Agnieszką spędzili niesamowitą noc w szkole. W piątkowy wieczór rozpoczynający ferie zimowe każdy miał ze sobą piżamkę, śpiwór, poduszkę, przytulankę, a przede wszystkim wspaniały humor i ogromną ciekawość, jak będzie?

Po pożegnaniu z rodzicami i ostatnich całusach, rozpoczęły się wspólne zabawy, które miały na celu rozładowanie nagromadzonych emocji i integrację dzieci.

Były niezwykle ważne rozmowy w kręgu, wymyślanie drużynowych okrzyków oraz podchody. Kolejnym ważnym momentem tego wieczoru była wspólna kolacja.
Po kolacji oczywiście wieczorna toaleta i ten magiczny moment, na który wszyscy czekali… SEANS NOCNY W SZKOLE, lub jak to nazwały dzieci PIŻAMA PARTY!
W sobotę rano, gdy wszyscy już się wyspali, na stołówce czekało śniadanko przygotowane przez panią Agnieszkę. Podczas śniadania dzieci wymieniały się swoimi wrażeniami. Najwięcej padało pytań „Kiedy jeszcze będziemy nocować w szkole?”
Stęsknieni rodzice zaczęli odbierać swoje pociechy, a opowiadaniom nie było końca. Wszyscy bardzo szczęśliwi i zadowoleni wrócili do swoich domów.
Jedzenie, które zostało po śniadaniu pani Marzenka razem z panią Izą i Agnieszką zawiozły do Jadłodzielni Bazar Lotników.
Jadłodzielnia, to miejsce, w którym można zostawić dla innych jedzenie, jeżeli nie jesteśmy w stanie go zagospodarować. Tam też można poczęstować się tym, co akurat zostawili inni. Zachęcamy wszystkich do dzielenia się! 
Relacja z magicznej nocy.