Nr telefonu: 22 843-21-68 Nr faxu: 22-847-20-22

Ognisko Pracy Pozaszkolnej ,,175”


Szanowni Państwo, informujemy, że w roku szkolnym 2020/2021 planujemy organizację bezpłatnych zajęć dodatkowych prowadzanych przez nauczycieli Ogniska Pracy Pozaszkolnej „175”, na terenie naszej szkoły. Na zajęcia obowiązuje rekrutacja elektroniczna

 https://warszawa-pozaszkolne.pzo.edu.pl/

Wszystkich dodatkowych informacji udziela sekretariat ogniska tel. 22 8534724; e-mail  ognisko175@gmail.com W dobie pandemii lepszy kontakt jest poprzez podany e-mail.

Na tronie ogniska www.ognisko175.edu.pl  znajdą Państwo wszystkie dodatkowe informacje o rekrutacji i o działalności  Ogniska Pracy Pozaszkolnej „175”

Terminy rekrutacji są ściśle określone, dlatego prosimy o ich sprawdzenie na stronie ogniska.

Dla uczniów naszej szkoły planowane są następujące zajęcia:

 

  1. Zajęcia rękodzielnicze 2h/tyg.
  2. Haft artystyczny 2h/tyg.
  3. Papierowe cudaki 2h/tyg.
  4. Szycie na maszynie 2h/tyg.
  5. Taniec „Tan” 3h/tyg.
  6. Plastyka 3h/tyg.
  7. Kaligrafia 2h/tyg.
  8. Gitara 4h/tyg.
  9. Ukulele 2h/tyg.

 

Informujemy również że w systemie rekrutacyjnym Ogniska Pracy Pozaszkolnej „175” można zapisać również dziecko na inne zajęcia prowadzone w Ognisku Pracy Pozaszkolnej przy ul. Niegocińskiej 2 lub Gruszczyńskiego 12 np. zajęcia bębniarskie, nauka gry na instrumentach (fortepian, gitara, ukulele, flet poprzeczny, akordeon), kształcenie słuchu i inne. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą ogniska na stronie.