Nr telefonu: 22 843-21-68 Nr faxu: 22-847-20-22

Konsultacje nauczycieli dla uczniów i ich rodziców 2023/2024


1.        

Adamczyk Ewelina

Piątek

13:45-14:35

2.        

Akahori Anna

Piątek

Bok.7:40-8:00/Gr. 15:45-16:25

3.        

Binkowska Elżbieta

Piątek

9:00-10:00

4.        

Boguta Edyta

Wtorek

8:00-9:00

5.        

Borkowska Edyta

Piątek

9:40-10:40

6.        

Brózda Hanna

 

 

7.        

Ceberek Michał

Czwartek

8:55-9:55

8.        

Chadaj Marek

 

 

9.        

Czerniak Ewa

 

 

10.     

Chruścik Tomasz

Poniedziałek-pierwszy tydzień miesiąca

9:55-10:55

11.     

Cyngot Agnieszka

Środa

10:40-11:40

12.     

Geneja-Kużawa Sylwia

Wtorek

8:00-9:00

13.     

Getler Paula

Środa

8:00-9:00

14.     

Gębal-Moura Anna

 

 

15.     

Golisz Wojciech

Wtorek

11:45-12:45

16.     

Groszyk Jolanta

Poniedziałek

7:15-8:00

17.     

Hruban Paweł

Poniedziałek

15:20-15:50

18.     

Jakubowska Izabela

Środa

7:00-8:00

19.     

Jakubowska Natalia

Czwartek

11:30-12:30

20.     

Jeromin Beata

Środa

8:55-9:55

21.     

Karpiński Przemysław

Środa

14:30:15:00

22.     

Kęcik Ewa

Wtorek

10:30-11:30

23.     

Kęsik Luiza

Środa

14:30-15:30

24.     

Kociszewska Maryla

 

 

25.     

Kowalczyk Paulina

Wtorek

8:55-09:40

26.     

Kulikowska Joanna

Środa

Piątek

12:30-13:00 (P.Gruszczyńskiego)

12:30-13:00 (Bokserska)

27.     

Kluczkowski Karol

 

 

28.     

Latos-Kędzierska Agnieszka

Środa

7:00-8:00

29.     

Lepina Ilona

 

 

30.     

Makara Katarzyna

Poniedziałek

9:40-10:40

31.     

Maj Anna

Czwartek

8:55-9:55

32.     

Matysiak Kamil

Poniedziałek

14:00-16:00

33.     

Mirgos Ewa

Wtorek

11:50-12:50

34.     

Mironchyk Maryna

Poniedziałek

11:45-12:45

35.     

Moczoł Beata

Czwartek

11:30-12:30

36.     

Murphy Agnieszka

Piątek

10:45-11:45

37.     

Niksa Arkadiusz

Środa

12:50-13:50

38.     

Nosarzewska Paulina

Środa

8:55-9:40

39.     

Oliwa Marzena

Wtorek

8:55-9:40

40.     

Paluszkiewicz Małgorzata

Piątek

7:45-8:45

41.     

Pawlewska Klaudia

Wtorek

7:55-8:55

42.     

Pawlik Justyna

Piątek

8:45-9:45

43.     

Pastucha-Wąsowska Ewelina

 

 

44.     

Piątkowska Maria

Środa

11:40-12:40

45.     

Pietrzak Anna

Środa

14:30-15:30

46.     

Próchniak Dagmara

Wtorek

13:00-14:00

47.     

Przeniosło Agnieszka

Środa

7:00-8:00

48.     

Przeniosło Paweł

Piątek

7:00-8:00

49.    

Roguska Halina

Środa

14:15- co dwa tygodnie

50.    

Shevchenko Natalia

 

 

51.    

Skonieczna Hanna

Wtorek

15:30-16:30

52.    

Słowik Małgorzata

Środa

12:50-13:50

53.    

Smolec Marta

Środa

8:15-8:45

54.    

Stępniak Anna

Czwartek

8:00-8:45

55.    

Szczepkowska Anetta

Poniedziałek

8:55-9:40

56.    

Szewczyk Bożena

 

 

57.    

Szcześniak Agnieszka

Środa

7:30-8:00

58.    

Szymaniak Dariusz

Wtorek

11:45-12:45

59.    

Śliwińska Justyna

 

 

60.    

Świtalski Piotr

 

 

61.    

Tworek Urszula

Środa

13:00-13:45

62.    

Wiaderek Kamila

 

 

63.    

Wiegandt-Chylińska Aleksandra

Czwartek

11:40-12:40

64.    

Weremiewicz Artur

Poniedziałek

13:30-14:30

65.    

Woźniak Małgorzata

Wtorek

7:15-8:15

66.    

Wójtowicz-Lenkiewicz Renata

 

 

67.    

Wyborska Aleksandra

 

 

68.    

Zawadzka Iwona

Poniedziałek

11:30-12:30

69.    

Zielińska Wiktoria

Środa

14:00-15:00

70.    

Zimińska Katarzyna

Czwartek

11:50-12:50

71.    

Żochowska-Sudnik Paula