Nr telefonu: 22 843-21-68 Nr faxu: 22-847-20-22

Kadra pedagogiczna


Kadra pedagogiczna

Rok szkolny 2021/2022

Lp. Nazwisko i imię
1 Adamczyk Ewelina – j. polski / historia / wychowawca klasy 4a
2 Adamiec – Molenda Joanna – pedagog szkolny
3 Bąkowska Anna – pedagog (nieobecna)
4 Binkowska Elżbieta – Kierownik Świetlicy
5 Boguta Edyta – wychowawca świetlicy
6 Borgosz Kamila – j. angielski/wychowawca klasy 4c
7 Borkowska Edyta – nauczyciel wspomagający
8 Brózda Hanna – j. polski /etyka / wychowawca klasy 5a
9 Ceberek Michał – nauczyciel wspomagający
10 Chmielewska – Kijo Marzena – wychowawca świetlicy
11 Czerniak Ewa – biblioteka
12 Falkiewicz Małgorzata – j. polski /wychowawca klasy 4b
13 Gajda Małgorzata – (nieobecna)
14 Geneja-Kużawa Sylwia – j. angielski/wychowawca klasy 8a
15 Golisz Wojciech – muzyka
16 Gürtler – Wójcik Ewa – Dyrektor Szkoły
17 Jakubowska Izabela – matematyka / wychowawca klasy 6a 
18 Jeromin Beata – edukacja wczesnoszkolna/wychowawca klasy 1c/ wychowawca świetlicy
19 Kęcik Ewa – technika/wychowawca świetlicy
20
21
22 Kociszewska Maryla – wychowawca świetlicy
23 Kopiczyńska Małgorzata – matematyka/wychowawca klasy 7b
24 Kupidurska Ewa – wychowanie przedszkolne
25 Latos – Kędzierska Agnieszka – edukacja wczesnoszkolna/ wychowawca klasy 2d
26 Lehman Natalia – nauczyciel wspomagający
27 Maj Anna – nauczyciel wspomagający
28 Makara Katarzyna – edukacja wczesnoszkolna / wychowawca klasy  1a 
29 Matulczyk Michalina – edukacja wczesnoszkolna / wychowawca klasy 3b
30 Matysiak Kamil – wychowanie fizyczne / wychowawca klasy 8b 
31 Matysiak – Chmielewska Marzena – j. angielski
32 Mirgos Ewa – j. polski / wychowawca klasy 7a
33 Moczoł Beata – j. polski / wychowawca klasy 6b
34 Pac Łukasz – geografia / przyroda /
35 Paluszkiewicz Małgorzata – technika / informatyka
36 Derlecka Bernadetta – nauczyciel wspomagający
37 Piątkowska Maria – nauczyciel wspomagający
38 Piechota Marzena – edukacja wczesnoszkolna / wychowawca klasy 3a/wychowawca świetlicy
39 Porczak Katarzyna – plastyka / etyka /
40 Próchniak Dagmara – edukacja wczesnoszkolna / wychowawca klasy 2a
41 Przeniosło Agnieszka –  nauczyciel wspomagający
42 Przeniosło Paweł – wychowanie fizyczne / wychowawca świetlicy / wychowawca klasy 5b
43 Roguska Halina – biblioteka
44 Stasiuk Ewa – psycholog
45 Stępniak Anna –  edukacja wczesnoszkolna/wychowawca klasy 2b
46 Szewczyk Bożena – historia / WOS / WDŻ
47 Szymańska Magdalena – nauczyciel wspomagający
48 Szczepkowska Anetta – edukacja wczesnoszkolna/wychowawca klasy 2c
49 Walas Hanna – Wicedyrektor
50 Weremiewicz Artur – wychowanie fizyczne / wychowawca świetlicy / wychowawca klasy 7c 
51 Wochtman – Popiela Halina – wychowawca świetlicy
52 Woszczyk Elżbieta – nauczyciel wspomagający
53 Woźniak Jolanta – j. niemiecki
54 Woźniak Małgorzata – edukacja wczesnoszkolna /wychowawca klasy 1b
55 Żochowska – Sudnik Paula – terapia pedagpgiczna
56 Zawadzka Iwona – (nieobecna)