Nr telefonu: 22 843-21-68 Nr faxu: 22-847-20-22

Samorząd Uczniowski


Plan pracy Samorządu Uczniowskiego 

Szkoły Podstawowej nr 191 im. J. I. Kraszewskiego

na II semestr roku szkolnego 2019/2020

 

Opiekunowie Samorządu Uczniowskiego  p. Ewa Mirgos   p. Artur Weremiewicz dla klas IV, V oraz dla klas VI- VIII  p. Kamil Matysiak.

Miesiąc

Rodzaj działalności

STYCZEŃ 1.     Omówienie pracy Samorządu na II semestr

2.     Dzień Babci i Dziadka – przypomnienie, laurki

3.     Prezentacja strojów karnawałowych

LUTY 1.     Organizacja walentynkowej poczty – 6 lutego,

2.     Dekoracja serduszkowa korytarz 2 piętro

3.     Czerwone ubranie lub dodatki – zwalniają z pytania

MARZEC 1.      Dzień Kobiet – konkurs na Miss i Mistera  klas IV-V

2.     Apel z okazji Dnia Kobiet

3.     Dzień Wiosny  zielony strój lub dodatki – zwalniają z pytania

4.      Dekoracja wiosenna korytarza szkolnego

KWIECIEŃ 1.    Konkurs na najpiękniejszą ozdobę świąteczną – Wielkanoc

2.    Światowy Dzień Ciszy – 25 kwietnia – konkurs na najcichszą klasę

3.    Dzień Ziemi 28 kwietnia- najpiękniejsze dekoracje

MAJ

1.   Udział w akcji „Cała Polska czyta dzieciom”

członkowie SU czytają pierwszoklasistom

2.  Zbiórka słodyczy dla dzieci z Domu Dziecka

CZERWIEC 1.    Festyn Rodzinny – pomoc członków SU

2.   Podsumowanie pracy Samorządu za II semestr

 

Codzienne losowanie „Szczęśliwego numerka”

Zebrania Samorządów Klasowych z Samorządem Uczniowskim. Pomoc w organizowaniu imprez szkolnych. Plan pracy SU jest dokumentem otwartym i wszystkie nowe pomysły są na bieżąco wprowadzane do jego treści.

CZŁONKOWIE SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO

 

PRZEWODNICZĄCA    WIKTORIA  FRYDRYCHIEWICZ     VA

ZASTĘPCA                    MAJA NYRKA-NYRKOWSKA             VA              

ZASTĘPCA                    KARINA WOJCZAKOWSKA               VA

ZASTĘPCA                    AMELIA GAWORSKA                          VB

ZASTĘPCA                    WOJCIECH OSIŃSKI                            VC

ZASTĘPCA                    OLIWIA MATUSZEWSKA                   IVA

ZASTĘPCA                    ANNA PONIKOWSKA                          IVA

ZASTĘPCA                    EMILIA ŻUREK                                      IVA

ZASTĘPCA                   ALEKSANDRA ŁAPNIEWSKA             IVA

ZASTĘPCA                   ANH NGUYEN PHUONG                       IVB

ZASTĘPCA                   IRYNA PRYDYBAILO                             IVB