Nr telefonu: 22 843-21-68 Nr faxu: 22-847-20-22
Joanna SokolMarzec 3, 2020

Konkurs recytatorski klas V – VI

Przed feriami odbył się w naszej szkole “Walentynkowy konkurs recytatorski”. Zaprezentowali się na nim uczniowie klas piątych i szóstych. Komisja zachwyciła się doborem tekstów i interpretacją zaprezentowanych wierszy. Jury w składzie: 1. mgr Ewa Gürtler-Wójcik 2. mgr Ewa Mirgos 3. mgr Beata Moczoł przyznało : Zuzannie Brysiak z klasy 5a wyróżnienie Natali Baranowskiej z klasy 5a wyróżnienie Krzysztofowi Szymkiewiczowi z klasy 6a wyróżnienie […]

Joanna SokolMarzec 3, 2020

Projekt. Języki – klucz do poznania świata!

Języki – klucz do poznania świata. Wzmacnianie kompetencji językowych, społecznych i poznawczych.      

Joanna SokolMarzec 3, 2020

Lekcja matematyki

Joanna SokolMarzec 3, 2020

Konkurs recytatorski w klasie 1b

Joanna SokolMarzec 3, 2020

Dbajmy o zdrowie

Ważną dla wszystkich sprawą jest dbanie o zdrowie. Od teraz plakat klasy 2c przypomina nam jak przeciwdziałać rozprzestrzenianiu się wirusów.

Joanna SokolMarzec 3, 2020

Szachy w szkole

Szachy wcale nie są nudne. Przekonali się o tym uczniowie zerówek, którzy podczas ferii rozpoczęli swoją przygodę z grą w szachy. Grając rozwijali logiczne i strategiczne myślenie oraz ćwiczyli swoją cierpliwość. Okazało się, że oprócz nauki był to także wspaniały sposób na zabawę.

Joanna SokolMarzec 3, 2020

Alpaki w naszej szkole

ALPAKI W NASZEJ SZKOLECzy wiecie, że alpaki nie mają górnych siekaczy tylko zgrubiałe dziąsła?Dzieci z klasy „0”b już o tym wiedzą. Ale nie tylko o tym… A wszystko za sprawą dwóch pięknych alpak, które złożyły niezwykłą wizytę w naszej szkole.Uczniowie dowiedzieli się również, że alpaki lubią głaskanie, towarzystwo i marchewki. Poza tym mają tak wyjątkowy […]

Joanna SokolMarzec 3, 2020

Warsztaty pieczenia pizzy

Dnia 5 lutego klasa „0”b była na warsztatach pieczenia pizzy w pizzerii przy ul. Kłobuckiej. Dzieci dowiedziały się, jak wygląda proces przygotowania pizzy i miały okazję przygotować własną pizzę z wybranych przez siebie składników.  

Joanna SokolMarzec 3, 2020

Nauka gry na gitarze

W naszej szkole dokładamy wszelkich starań, aby umiejętności uczniów nie tylko kształtować, ale także odkrywać. Posiadamy bogaty wybór zajęć dodatkowych, a wszystko po to, by każdy mógł rozwijać swoje pasje i zdobywać wiedzę, która wykracza daleko poza podstawę programową. Dziś przedstawiamy zajęciaNAUKA GRY NA GITARZE.